Ekskursioonid

Juhitud ekskursioon on klassikaline muuseumi ja kunstiga tutvumise vorm, mis sobib eelkõige täiskasvanutele. Kumu ekskursioon võib olla ülevaade muuseumist ja/ või eesti kunsti ajaloost, ühe või mitme näituse tutvustus.

Kumus toimub mitmeid erinevaid ja põnevaid ekskursioone.

Tule Kumusse vaatama, kuulama, mõtlema ja eksperimenteerima! Kui meie välja pakutud valikus ei ole Sinule sobivat, siis saad ka ise oma Kumu kogemuse kokku panna!
Sobiva ekskursiooni saavad tellida perekonnad ja sõpruskonnad, kooli- ja turismigrupid.

Grupi suurus kuni 35 inimest.

Mis on Kumu?
Kumu kunstimuuseumi arhitektuuri, ajalugu ja muuseumi funktsioone tutvustav ringkäik aitab Sul leida vastuse küsimusele „Mis on Kumu?".

Kumu hitid
Ekskursioon keskendub valitud teostele, mida iga Kumu külastaja kindlasti nägema peab.

Üks näitus
Ekskursioon tutvustab ühte hetkel Kumus avatud ajutist näitust.

Eesti kunsti ajalugu
Ülevaade eesti kunsti ajaloost 18. sajandist 1991. aastani Kumu püsiekspositsiooni põhjal.

Kuula ja puuduta
Avasta eesti kunsti ajalugu läbi skulptuuride! Ekskursioonil saad tunnetada kunstniku kordumatut käepuudutust ning üritada aimata tema tundeid ja mõtteid skulptuuri loomisel.
NB! Grupi suurus kuni 20 inimest!

Kõik kaasaegsest kunstist
Ekskursioonil räägime kõigest, mida tahaksid teada kaasaegsest kunstist, eelkõige aga sellest, kuidas kaasaegset kunsti vaadata, abiks Kumu Kaasaegse Kunsti Kaardid (4K).

Kuidas kunstist rääkida?
Soovid esineda seltskonnas kunsti alal asjatundjana, kuid ei leia piisavalt aega kunsti põhjalikuks tundmaõppimiseks? Ekskursioon tutvustab kunstist rääkimise keelt, tehes Sinust kunstiteadlase vaid pooleteise tunniga.

Minu Kumu
Pane oma ekskursioon ise kokku ning näe ja kuule Kumus just täpselt seda, mida Sina tahad!

 

Kontakt

E–R 9–17

Tel 602 6074, 5343 9230
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.