Publikuprogrammid

Publikuprogrammid on kõikidele inimestele avatud programmid, mis pakuvad kunsti avastamisrõõmu muuseumipileti eest.
Publikuprogrammid kaasnevad Kumu näituste ja tegevustega ning võivad olla ekskursioonid, loengud, teemapäevad või isetegemised.

Pikad kolmapäevad Kadriorus
Täiskasvanutele, peredele
Veeda kolmapäeva õhtud Kadriorus – Kadrioru kunstimuuseum, Mikkeli muuseum ja Kumu kunstimuuseum on avatud kella kaheksani.

Kukesammud
Peredele
Iga kuu esimesel pühapäeval kell 12.00–13.00 on 5–11aastased lapsed koos vanematega oodatud tutvumisretkele Kumus.
"Kukesammud" on programm, kus iga kord räägitakse mõnest eriti toredast kunstiteosest. Liigutakse üheskoos näitusesaalides – vaadatakse, arutatakse ja tehakse ka ise natuke kunsti. Programmid toimuvad alates oktoobrist 2011, välja arvatud muuseumi suletud päevadel.

60+
Seenioridele
Rahuliku tempoga tunniajaline traditsiooniline ringkäik eakatele tutvustab Kumu näitusi või erinevaid püsiekspositsiooniga seotud teemasid. Osalemine muuseumipiletiga!
Kord kuus reedeti nii eesti kui vene keeles.
Kestus: 60 minutit

Osalusprojekt „Must valgeks"
Kumu aatriumis on kõigile külastajatele avatud osalusprojekt, mis kutsub taaskasutama sõnu. Osalemiseks tuleb olemasolevast tekstist valida välja sõnad. Moodustada valitud sõnadest sõnum ja trükkida need kirjutusmasinaga paberile. Lõpuks tuleb valminud sõnum kinnitada seinale. Kogunevad sõnumid muudavadki seina aja jooksul mustast valgeks!

 

Kontakt

E–R 9–17

Tel 602 6074, 5343 9230
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.