Publikuprogrammid

Publikuprogrammid on kõikidele inimestele avatud programmid, mis pakuvad kunsti avastamisrõõmu muuseumipileti eest.
Publikuprogrammid kaasnevad Kumu näituste ja tegevustega ning võivad olla ekskursioonid, loengud, teemapäevad või isetegemised.

Elava klassikuga näitusel
Uue publikuprogrammi raames saavad külastajad kord kuus Kumu IV korruse püsiekspositsiooni saalis kohtuda elava klassikuga. Kohtumised kunstnikega iga kuu esimesel laupäeval kell 13.00

Pikad kolmapäevad Kadriorus
Täiskasvanutele, peredele
Veeda kolmapäeva õhtud Kadriorus – Kadrioru kunstimuuseum, Mikkeli muuseum ja Kumu kunstimuuseum on avatud kella kaheksani.

Kumu perehommikud laserkiir Täpiga
Peredele
Iga kuu esimesel pühapäeval kell 12.00–13.00 on 5–11aastased lapsed koos vanematega oodatud tutvumisretkele Kumus.
"Kumu perehommikud laserkiir Täpiga" on programm, kus iga kord räägitakse mõnest eriti toredast kunstiteosest. Liigutakse üheskoos näitusesaalides – vaadatakse, arutatakse ja tehakse ka ise natuke kunsti. Programmid toimuvad alates oktoobrist 2011 (kuni aastani 2014 „Kukesammude" nime all), välja arvatud muuseumi suletud päevadel.

60+
Seenioridele
Rahuliku tempoga tunniajaline traditsiooniline ringkäik eakatele tutvustab Kumu näitusi või erinevaid püsiekspositsiooniga seotud teemasid. Osalemine muuseumipiletiga!
Kord kuus reedeti nii eesti kui vene keeles.
Kestus: 60 minutit

 

Kontakt

E–R 9–17

Tel 602 6074, 5343 9230
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.